Jak se přestat vymlouvat a založit si blog

Už poměrně dlouhou dobu jsem se chystal že si založím blog. Důvody a motivaci jsem měl, ale chuť dotáhnout tu myšlenku nějak chyběla. Dnes se konečně podařilo a tak mám pro vás pár tipů.

  1. Když máte pocit že by něco stálo za sepsání, napište si to do Wordu nebo něčeho podobného co máte po ruce. Pokud zrovna nevíte jak to celé sepsat nebo formulovat, napište si alespoň poznámky, ať se k tomu můžete vrátit později.
  2. Když už se vám to začne hromadit, začnete přemýšlet že už by to teda fakt chtělo někam ven. Chce to doménu. Během času jsem mnohokrát klidně i pár hodin seděl nad ověřovačem domén a zkoušel co mě napadne. Nenapadla mě žádná, co by ještě nebyla obsazená. Dejte tomu čas. Když vás semtam něco napadne, napište si to, ověřit to můžete později. Nemá cenu nad tím trávit hodiny.
  3. Možná byste taky jako já rádi blog svůj vlastní. Nedělejte to. Nainstalujte WordPress, je to za pár minut a nevypadá to špatně. Ono vždycky půjde nějak přejít na vlastní řešení. Stejně tak se nezabývejte šablonou. Na to bude čas až bude chuť. Čtenáři vám na blog nebudou chodit kvůli vzhledu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.